maandag, 10 mei 2010

Bono 50

Bono2 BONO 50

Zijn echte naam is Paul David Hewson maar iedereeen kent hem natuurlijk als Bono, de leadzanger van U2. Vandaag 10 mei wordt hij 50 jaar. Proficiat ! We kijken uit naar het concert op 22 september in het Koning Boudewijnstadion.

Dit waren de U2-hits en albums uit de jaren '80 :

SINGLES VlaanderenNederlandUK
Fire1981  35
I will follow (live)19822112 
New year's day1983201110
Two hearts beat as one1983  18
Pride (In the name of love)1984583
The unforgettable fire19851286
Sunday bloody Sunday1985143 
With or without you1987424
I still haven't found19871366
Where the streets have no name198723104
Desire1988321
Angel of Harlem19881189
When love comes to town (BB King)19892096
All I want is you198919124
ALBUMS
Boy1980
October1981
War1983
Under a blood red sky1983
The unforgettable fire1984
Wide awake in America1985
The Joshua Tree1987
Rattle and hum1988

Je ziet aan het hitlijstje dat een nummer geen megagrote hit moet zijn om legendarisch te worden. "Bad" uit '85 is nooit een hit geweest, maar ondertussen uitgegroeid tot een U2-klassieker.

08:00 Gepost door Jan van Laer in Muziek | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.