woensdag, 14 januari 2009

Pet Shop Boys komen terug !

pet sho boys2 Neil Tennant en Chris Lowe van de Pet Shop Boys zijn eigenlijk nooit echt weggeweest, maar het grote succes van de jaren '80 hebben ze de laatste jaren niet meer bereikt. Toch hebben ze wereldwijd een nog grote aanhang en op 16 maart brengen ze een nieuwe single uit met als titel "Love Etc". De single zal de voorbode worden van het album "Yes" dat zal verschijnen op 23 maart.

Dit waren hun hits in de jaren '80 :

  VlaanderenNederlandUK
West End Girls198417  
West End Girls1986331
Love comes quickly198629 19
Suburbia1986128
Oppurtunities1987 2311
It's a sin1987231
Rent198718288
Always on my mind1987231
What have I done to deserve this1987422
Heart19886111
Domino Dancing1988677
Left to my own devices198823194
It's alright198913 5

11:00 Gepost door Jan van Laer in Popnieuws | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.